www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 1

L-Á-S-K-A, tak stůj, řekla jsi, pojď a buď jenom můj, tak teď máme šanci něco spolu zažít, jsme na to dva a když budem se snažit, ach, chci Tě líbat a hladit, je mi teď s Tebou jednoduše fajn, holka, mám Tě rád, tak si nedělej vrásky, zkoušej jen ukrást pár minut lásky... Miluju Tě.
Máš 15 vteřin na to, abys mi poslala zamilovanou báseň. Zbývá Ti jen 10 vteřin. Jestli to nesplníš, dlužíš mi 100 pusinek. 5 vteřin. Víš, že Tě mám rád? Tvůj čas vypršel právě teď. Posílám Ti 100 Tvých pusinek.
Jsi moje kouzelné sluníčko. Kočinka plyšová, co si hřeje tlapičky na sluníčku. Medvídek, co rád mlsá med. Princezna se zlatými vlásky. Víla, co tančí bosa v rose... A za to všechno Tě strašně moc miluju!
Láska je sen, co si sním každý den. Ten sen je o Tobě. Ten sen je o lásce. Ten sen je o nás.
Už nevím, jak ti mám krásně říct, už nevím, kam ti mám dát pusinku. Ale co vím na 100 % - že tě mám opravdu rád!
Stojím před Tvým domem a dívám se do Tvého okna. Přemýšlím o Tvé kráse. Takové zvláštní věci se dějí, když na Tebe myslím, lásko. Tolik Ti toho chci říct. Ty o mně nevíš. Tak pa zítra, zítra možná zazvoním.
Život mám ráda, Tebe mám raději, napiš mi, prosím, jakou mám naději!
Přála bych si hledět do Tvých krásných očí, přála bych si ležet ve Tvé náruči. Přála bych si cítit tvé jemné rty a co bych si nejvíc přála, je to, abys byl a zůstal v mém životě jen Ty. Moooc Tě miluju!
Přeji si, abys se mnou byla, na mé rty mě políbila, přeji si s Tebou být, věř, lásko, já bez Tebe nemůžu žít. Tvůj brouček.
Mé srdíčko patří jen Tobě a to v každé roční době. Ať je podzim nebo zima, buď si jistá, že má láska k Tobě nezhasíná. Těším se na Tvé objetí.
Mám ho uvnitř. Celé se chvěje radostí, když tě vidím, a jásá, když v tvých očích zahlédne jen záblesk smíchu. A pláče s tebou, když máš starosti a trápíš se. Je tak malé, že by se vešlo do tvých dlaní, a přitom tak velké, že celý svět nestačí, aby splnil všechna jeho přání. Nesu ho na dlani a dávám ti ho, přestože už ti dávno patří. Nesu ti své srdce...
Mám ráda Tvé oči, Tvůj úsměv a Tvé rty. Nechci být víc sama, chci být tam, kde jsi Ty.
Na první pohled jsem se do Tebe zamilovala.
Jen pro jediného člověka v celém vesmíru jsem ochoten udělat cokoliv a to pro tebe, a víš proč? Protože tě miluji... navždy a napořád ;ox
Kromě Tebe nemiluji nikoho jiného, co by potom znamenal pro mě svět, kdybych Tě ztratila?
Až zazní ANO obou z nás a varhan melodie, sliby nám splynou v jeden hlas, jsem Tvůj a ty navždy moje.
Pamatuješ, co jsem Ti řekl po našem setkání? Když jsem Tě uviděl, věděl jsem, že jsi krásná! Po 5 minutách jsem věděl, že jsi i chytrá! Po půl hodině jsem Tě měl plnou hlavu! A po hodině plné srdce! A tak je to pořád...
Jsi můj andílek, co má zlomený křídlo. A já se Ti snažím pomoct... Neboj se mě, neublížím Ti... Jen mi splň jedno přání... Zůstaň se mnou...
Nechť je Ti naše láska štěstím, hrou a prima zábavou a já pevnou oporou.
Sním o tom, že mě jednou vezmeš za ruku a řekneš: Mám Tě rád... Potom se rty spojí a sny si začnou hrát...
Web používá cookies. OK Info