www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 10

Miláčku, v srdci mém tě nosím, s tebou já žít musím. Bez tebe, lásko, jen pít budu, na záchytku rychle půjdu, tak proto, lásko má, nebuď mi nevěrná!
Máš oči jako moře samo a úsměv, který pohladí mě každé ráno, když vedle tebe procitám. Máš sametové vlasy jako třpytící se písek a voníš, když mne objímáš. Díky tobě nyní lásku znám a chvíle, které s tebou prožívám, jsou krásnější, než mohla bych si přát. Jsem tak ráda, že tě mám!
Jsi ta nejbáječnější holka na světě! Bez tebe bych byla na dně! Za to ti patří můj dík! Když budeš cokoliv potřebovat, jsem tady pro tebe, ať je to třeba ve tři ráno! Jsem tady! Vždycky ti podám pomocnou ruku a položím za tebe i ruku do ohně! Mám tě moc ráda! Tvůj Andílek.
Na posteli ležím a do stropu čumím. Vidím tam tvou krásnou tvář, a tak nevím, jestli sním, když Tě i na zdech vidím. Ne, nezbláznil jsem se, jsem tak zamilovanej, že Tě vidím úplně všude. Jsi moje droga, jsem na Tobě závislej! Léčit se ale nechci, je to krásná závislost.
Jsi šíp, co zasáhl mé srdce, jsi láska, co spojila nám ruce, jsi pohled, co okouzlil mě, jsi amor, co políbil mě.
Můj cit k Tobě je stejně neobyčejný jako vodopád z hořící vody. Plný ohně - rudé vášně, kterou pociťuji, když jsem v Tvé blízkosti a cítím vůni Tvého těla. Každým kouskem své bytosti toužím po Tvých dotycích a chci být s Tebou spojená navždy!
Sním o Tobě, o Tvém těle, sním o tom, že krásně hřeje. Snad mne bude taky hřát, ne jednou, však napořád. Toužím s Tebou prožít vše, vše, co si jen budeš přát. S tím, že jeden druhého nepřestanem míti rád.
Spojila se naše srdce, už nikdy Ty a já, ale navždy MY...
Doufám, že už tě nebolí nohy od toho, jak mi furt běháš v hlavě...
Chtěla jsem ti jen říct, jak moc tě miluju. Vím, že to může znít jako fráze, ale je to jediný způsob, jak ti dát najevo pomocí slov to, co cítím.
Někteří lidé přicházejí do tvého života a rychle odcházejí, někteří se stávají přáteli, jiní ve tvém životě zůstanou. Já zůstávám.
Včelka miluje květ, někdo zase svět, někdo miluje sebe a já miluju Tebe.
I kdybych před spaním tisíckrát oběhl náš dům, stejně by to nepomohlo... Stále na Tebe musím myslet. Miluji Tě.
Miluji tvé básně, miluji tvé polibky, miluji tvé ruce.
Jsi jak jarní kvítek, co na louce rozkvétá, tak křehká a nádherná. Tobě i orchidej závidět může. Tobě se nevyrovná nic, miluji Tě, lásko, čím dál víc.
Podívej se na sebe, jak to vypadáš? Jseš mi ňákej povědomej. Nejseš Ty náhodou ten, co ho miluju?
Nejsem Shakespeare a nedokáži slovy vyjádřit, co v srdci cítím. Však zahleď se do očí mých a vše z nich můžeš číst!
Chtěl bych Tě líbat, chtěl bych Tě hladit, chtěl bych i víc, než se Tě jen dotýkat, chtěl bych, ale nevím jak, pomoz mi a budeme mít na co vzpomínat.
Ahoj miláčku, zrovna moje duše, tělo a hlavně srdce myslí na tebe. Ať už je -ČAS-, protože jak jsem s tebou, bije mi tak, že bych nemohla nikdy umřít. Miluju Tě.
Lásko má, ten okamžik, co jsem byla s tebou, se mi pořád promítá v hlavě. Nemůžu na to zapomenout, když jsi mne držel za ruku a objímal. Chci to vrátit a přát si, aby to nikdy neskončilo... Miluju Tě.
Web používá cookies. OK Info