www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 2

Miluji Tě a bude tomu tak navždy.
Láska je hvězda z řítícího se nebe, láska je vše, co chci - a já chci Tebe. Láska je slůvko miluji, láska je šípem Amorovým - a já jen Tobě ten šíp daruji.
Srdíčko moje, jsem jenom tvoje, v dobré i zlém spolu životem jdem...
Pomalu už usínám, Tebe já v srdíčku mám, Tebe, moje zlatíčko, Tebe, moje sluníčko, Tebe, moje lásko. Dušička se láskou chvěje a na celý svět se směje, Tvoje je mé srdíčko, Tvoje je má dušička, Ty jsi moje štěstíčko, Ty jsi moje holčička.
Lásko moje, jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo. Teprve Ty jsi mi přinesla do života to, co jediné mi v něm chybělo - lásku. A já Ti za to moc děkuju. MILUJU TĚ.
Lásko, jsi jako nádherný sen, ze kterého se nechci nikdy probudit. Jsi jako den, ve kterém bych si přála navždy žít...
Ty můj malej miláčku, mé srdce touží jen po Tobě a Ty to víš. Šíleně Tě miluju, tak se prosím tolik neboj, nikomu, slyšíš, NIKOMU nedám to, co Tobě. Jsi jak můj vzduch, co musím dýchat, jako voda, kterou musím pít, proto si pamatuj, že chci být s Tebou co nejdéle.
V tuhle chvíli Ti řeknu pravdu, kdybych Tě měla ztratit, tak nevím, co bych dělala, asi bych to rovnou mohla zabalit, už by mi na ničem nezáleželo. Miluju Tě.
Je překrásné mít někoho rád, je překrásné milovat, je překrásné pro někoho žít, je překrásné o někom snít. Já, miláčku můj, sním jenom o tobě, je mi krásně, protože s tebou jsem poznal, co to je láska. Celej život bych chtěl, aby jsi byla při mně a abychom byli šťastní. Není toho moc, ale pro mne je to všecko, co chci mít. Jenom tebe, miláčku můj. Miluju tě, lásko má.
Strašně jsi mi přirostl k srdíčku. Je krásné mít někoho, s kým si můžu povídat o čemkoli a mít v něm podporu. Děkuji :-)
Byl jsi mi jen přítelem, teď jsi mi víc, doufám, že pochopíš, co tím chci říct. Nejsem básník, který verše skládá, jsem jen holka, která Tě má ráda.
Zavři oči, můj milý, zastaví tě na chvíli, polibek sladký chce ti dát, slečna, co s tebou hraje šach mat. Když zavře oči, vidí tebe, a víš proč? Jsi její modré z nebe. Ta slečna chtěla by ti jen říct, že miluje tě ještě víc, než čokoládu sladkou, než sůl pohádkovou. Chtěl bys tu slečnu znát? Tak otevři oči, ona tam bude stát... Miluju tě!
Chvíle s Tebou jsou krásné jak rozkvetlé růže v letním slunném ráně, jak krásné jsou to okamžiky. Škoda, že nemohou trvat stále, protože já Tě neustále moc a moc miluji, miláčku.
Milovat tě je vážně krása. Chci jen tebe a doufám, že ty zas jen mne. Budeme stále spolu. Dřív jsem na lodi lásky skončila jen v moři slz - tak vypadal můj svět, než jsi mi do života vstoupil ty.
Mé dávné zklamání je již pouhým mámením. Po dlouhé době zase milovat umím. Ty jsi teď ten, o kterém jen já sním. Našla jsem lásku svou a zapomněla na své soužení.
Ty jsi moje kočička, máš moc krásná očička, třpytí se jak sluníčko, tak nezapomeň, kočičko, kdo Tě má tak rád, že může tohle psát...
Pusinku Ti posílám, protože Tě v srdci mám. Doufám, že já ve Tvém jsem a že myslíš na mě jen.
Líbám tě na ruce, ať září tvoje líce. Líbám tě na čelo, ať je ti veselo. Líbám tě na uši, ať tvoje srdce buší.
Miluji tě strašně moc. Miluji tě celou noc. Miluji tě celý den. Máš nejhezčí úsměv ze všech žen. Miluji tvé sladké vlasy. Co si o mně myslíš asi? Miluji tvé lesklé oči, v nichž se svět pořád točí.
Jsi můj miláček. Jsi to nejkrásnější, co mě kdy potkalo. Jsi jediná osoba, bez které nedokážu žít. Jsi moje všechno. Jsi moje slunce, kolem kterého se točí můj svět. Jsi to, co potřebuje moje srdce k životu. Pokud mě přestaneš milovat, přestane bít. Jsi můj andílek, který mě opatruje a dává mi sílu... Miluju Tě.
Web používá cookies. OK Info