www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 3

Mám ráda tvůj smích, tvá slova a pohledy. Chutnají mi tvé rty a prsty, pupík a ouška. Avšak jen tvé srdce miluji.
Země je jak zahrada plná květů... Ty jsi jeden z té hromady květin, kterého jsem si vybrala a na věky tě budu mít u sebe... Miluju tě.
Sex s Tebou je jako jízda na divoké řece, plný něhy, touhy, vzrušení, dobrodružství. Líbáš jako nikdo jiný a miluješ mě tak moc, jak mě nikdo ještě nemiloval. Díky za všechny chvilky, co jsme spolu.
Miláčku, když přijdeš, slunce pro mě vychází, když jsi se mnou, tak svítí, ale musíme-li se rozloučit, zapadá... MILUJI TĚ!
Měla jsem ráda tmavé vlasy, a Ty je nemáš, měla jsem ráda hnědé oči, a Ty se modře díváš, měla jsem ráda, promiň, že si stěžuju, měla jsem ráda, ale Tebe miluju!
Chtěla bych ti říct, že miluji tě čím dál víc... Jak ti to mám ale povědět, když mě neslyšíš? Prosím, přijď dnes TAM... A já ti něco pošeptám...
Miluji Tě jako drak, miluj Ty mě taky tak.
Víš, jak se říká, že člověk má svou druhou polovinu, kterou celý život hledá? Já už jsem ji našel... našel jsem Tebe. A když nás osud párkrát na okamžik rozdělil, hledal jsem Tě znovu a znovu a žil jen pro opětovné splynutí nás dvou... Jsi můj život, děkuji Ti.
Oči jsou zrcadlem pocitů, oči jsou úkrytem dotyků, oči jsou nocí i dnem, oči jsou světlem i tmou, oči jsou Tvojí ozdobou, v nich najdem odpověď, zda ráda mě máš...
Dala bych za tebe celý svůj život. Dáváš mi energii k tomu, abych se mohla každé ráno nadechnout. Jsi ten, kdo vlastní moje srdce, a já si přeju, aby to tak zůstalo napořád...
Chci Tě mít ráda, toužím po Tobě, po Tvém pohlazení. Chci Tě mít u sebe, chci, abys mě miloval. Toužím říci: Miluji Tě. Dej mi svou lásku a já se naučím mít Tě ráda, stůj při mně, pak pochopíš, že budeme šťastni. Věřím Ti...
Moje srdce vydává hluk, je to děsně strašnej zvuk. Slyším hlasy a malý hlásky. Zemřela bys dnes večer, z lásky? Já klidně jo a třeba hned, dřív, než skončí tenhle svět.
Jsi anděl mých všedních dnů, i když jsi tam, kam nedohlédnu. Jsi pramen, kterým hasím žízeň po lásce, co svírá moje srdce. Jsi teplý plamínek, nad kterým hřeji zkřehlé ruce. Jsi zbloudilé slůvko letící k Pánu Bohu. Jsi vzácný motýl, kterého se přesto dotknout mohu. Jsi slunce mého života, co hřeje každý den. Snad už je to doopravdy a ne jenom sen. Miluji tě.
Mám ráda vůni Tvého těla, kéž bych ji každý den cítit směla! Kéž bych měla možnost s Tebou stále být, bez Tebe už prostě nedokážu žít! S Tebou jsem splynula, mé srdce je Tvé, má lásko, můj skutečný sne!
I pejsci všichni vlastně ví, i zrcadlo Ti napoví, i obrázek, co maluju, i ten ví, že Tě miluju!
Miluju jiskřičky vzrušení v Tvých očích, když mě opřádáš pavučinou, ze které nechci uniknout...
Myšičko moje, jsi to nejúžasnější, co mě v životě mohlo potkat. Chci s tebou strávit zbytek mého života, chci s tebou prožívat každou chvíli, ať je to chvíle radosti nebo smutku. Chci být zkrátka s tebou.
Jsi cesta, po které chci životem jít. Jsi to, bez čeho nemůžu žít. Jsi mé srdce, co bez lásky nemůže bít. Jsi slunce, co nedokáže za mraky zajít. Jsi růže bez trnů, jsi můj život bez neduhů. Jsi vzduch, co dýchám, jsi vše, co vnímám. Nic jiného než ty pro mě není, lásko, jsi má květina nejsladšího snění. Miluju tě moc a ještě víc, jsi to jediné, co chci tady ctít.
Láska - mocná je to čarodějka a jsem ráda, že díky Tobě, miláčku, můžu prožívat to, po čem jsem tak dlouho toužila. Díky, že jsi, že mě miluješ a že jsme spolu šťastní. Miluju Tě.
Chci být tvá první vteřina, chci být tvé ráno, kdy všechno začíná, chci být tvou nocí, kdy všechno končí, chci být tvé já a už se nerozloučit.
Web používá cookies. OK Info