www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 4

Normálně i nenormálně, morálně i nemorálně, prahnu Tvoji lásku mít, čím víc jí mám, čím víc Tě znám, tím víc ji musím chtít. Ze všech stran, ze všech úhlů pohledu, vím, že není to klam, že tak moc milovat Tě dovedu.
Je těžké najít porozumění, důvěru, lásku. Najít někoho, s kým je každý den stejně krásný a plný života, jako rozkvetlá květina. Ještě těžší je však najít toto všechno v jedné osobě. Mně se to povedlo. Mám štěstí, protože mám Tebe.
Když jsem se ráno probudila, pokoj byl plný slunečních paprsků. Ale venku slunce nesvítilo... To tys svým úsměvem rozzářil celé okolí!
Do nebíčka, nebo do peklíčka? Já osobně doufám, že ke mně domů, beruško :-*
Mám to, co jsem si vždycky přála. Mám to, za co bych i život dala. Mám nad hlavou zářící sluníčko. Mám šťastné zamilované srdíčko. Mám své největší štěstí - lásko, Tebe, mám bez mráčků krásné modré nebe. Mám slečnu, kterou jsem vždy chtěl mít, mám toho, pro koho stojí za to žít. Miluji Tě.
Ahojky miláčku! Znám Tě jen chvíli, ale v životě by mě nenapadlo, že právě za tak malou chvíli mi srdíčko rozkvete jako krásná louka posetá květy na jaře. Začínám Tě milovat... a co Ty a Tvoje srdce?
Měsíc na nebi bledne závistí nad Tvou krásou a hvězdy poblikávají nekonečným světlem lásky. Celé nebe svítí jen pro Tebe. Miluji Tě, lásko.
Snad nezpůsobíš mi zklamání, láska k tobě mi hrůzu nahání, miluju tě bez velkého poznání, sněhurko uspěchaná...
Lásko, miláčku, zjišťuju, že bez Tebe prostě nelze žít! Potřebuju Tě mít u sebe 24 hodin denně - jsi můj drak! Jsi pro mě důležitej jako je důležitá voda pro vodu... takže... doufám, že to chápeš...
Letěl kolem mě andělíček, do ouška mi zašeptal, že na světě je človíček, který by mě rád miloval, rozmazloval a šťastnou udělal. Teď jen stále přemýšlím, kdopak mě má tak rád, asi z toho zešílím, odpověď chci znát. Jen jednu otázku na tebe mám, nejsi to ty sám?
Jsem šťastná, že Tě mám. Jsem šťastná, že JSI... Miluju každou vteřinu, sekundu, minutu, den a hodinu strávenou s TEBOU... Děkuju osudu, že mi Tě dal, lásko.
Láska jsi Ty, Ty a já, láska je to, když můžeme být spolu...
Víš, ty jsi to nejskvělejší, co mě kdy v životě potkalo! Jsi důležitější než můj život! Jsi naprostá jednička! Miluju tě!
Každý den nám prší štěstí, život v lásce osud nám, má lásko, věští. Sluníčko ve Tvé i v mé je duši, krásná je ta láska a moc nám sluší.
Miláčku, chci ti jen říct, že jsi to nejkrásnější, co mě kdy potkalo. Hříšně tě miluju a doufám, že se na tom nikdy nic nezmění. Jsem šťastná jen, když jsem s tebou. Díky za to, že jsi. Miluju tě!
Ani kapky ranní rosy, ani smích, co radost nosí, nemá krásu tvou, krásu nesmírnou.
Jsi moje milá, dívka mých snů, jsi dobrotivá víla a vládkyně mých dnů.
Jsi moje Srdíčko, jsi můj splněný sen. Jsi moje Sluníčko, jsi můj nádherný den. Jsi moje Láska, která hřeje jen mě. A proto miluji jen Tebe.
Miláčku, až se Ti bude zdát, že je svět zlej, vzpomeň si na mě a nezoufej...
Když ráno padnou kapky rosy a mráčky se začnou vzdalovat, to chci líbat Tvé hebké rty a chci se s tebou milovat... Když z nebe vločka spadne a ochladí tě, má láska nikdy neuvadne, miluji Tě!
Web používá cookies. OK Info