www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 5

Slunce se kolem země točí, už je skoro noc, řekl bych Ti to do očí, miluji Tě moc! Chci se do Tvých očí dívat, na nic jiného nemyslet, něžně se s Tebou líbat, na provaze neviset. Miluji Tě moc, lásko má!
Červená růžička nad vodou se sklání, kdo koho miluje, píše mu psaní. Já tebe miluji, v srdci tě nosím, na tento dopis odpověz prosím...
Sladké tušení mě umí pěkně rozechvět, snáším zrychlený tep, nedá se ti odolat. Tak dál dělej to, co děláš tak fajn, lásko, z čeho málem šílím. Jeden dotek a jsem hned v nebi.
Mé srdce je v Tvé ruce a je jen na Tobě, jestli ho odmítneš, nebo to své mi nabídneš, je jen na Tobě, co s ním uděláš a komu to své dáš.
Láska je zklamání, ale někdy i smutek zahání. Jen jednu nevýhodu má, že na ni musí být dva. Miluji Tě!
Jsi krásná jak letní nebe, tak proč se všichni diví, že mám rád jen tebe. Jsi krásná jak hvězdná noc, mám tě rád hrozně moc. Jsi zářivá jak rosa ranní, jsi sladká jak milostné psaní. Jsi hladká jak nejhladší vlákno, jsi bílá jak malířovo plátno. Jsi tak mladá, přesto krásná, Tvá povaha je ale vzácná. Co do básně více psát, snad jen: Mám tě rád!
Nežli Tvoje krásné oči spatří moje řádky, přijmi pozdrav ode mne, ze srdce i z lásky.
Umím lásku nejen brát, ale i plné hrsti rozdávat. Rozkvétám jen párkrát v roce a jen pro toho, kdo je hoden mého srdce! Jenom pro Tebe, miláčku.
Nevím, je-li láska štěstí, v každém případě je však to nejpůvabnější neštěstí, jež nás vůbec mohlo potkat.
Jseš můj cukroušek. Nic tak křehkého a sladkého na světě není jako ty, tvé rty, tvůj úsměv... No prostě, celičká jsi k nakousnutí.
Pohled očí řekne víc než slova pouhá, je v nich vidět vášeň, touha. Když odcházíš, tiše se ptám, kam Tvý kroky jdou, kam? Bez Tvého těla nemůžu spát, jen ono jediné může mě zahřívat.
Nevěř všemu, co vidíš, nevěř všemu, co slyšíš. Věř jen v lásku upřímnou, v lásku svoji jedinou...
Slunce svítí ve dne a ne v noci, mé srdce pro Tebe buší celý den, ať jsem doma nebo jdu ven: Miluji Tě, lásko, k srdci si to vem!
Sedím nad hromádkou učebnic a pláču. Ptáš se, proč? Propadám z předmětu láska. Nechtěl bys mě po večerech doučovat?
Vím, že mě miluješ, vím, že jsi má, místa, kde jsme my dva, jsou si tak vzdálená. Těším se také na naše setkání, na Tvoje líbání. PS: Myslíš také na něco jiného? :)
Já zahleděl se z dlouhé chvíle a objevil postavu, podobala jsi se víle, jaké jen v pohádkách jsou. V tu dobu letěl Amor kolem, napjal luk a střelil šíp, ten prolétl mým tělem a já již nebyl jako dřív. Ten šíp napuštěn láskou byl, ta rozlila se v srdci mém, jsi dívka, o které jsem snil a pro kterou žít chci jen.
Nesnáším ty povrchní, krátkodobý vztahy, lidi se v nich olizujou, primitivně baví. Ale pravá láska, z přátelství dvou lidí, to je právě to, co těm lidem chybí. Neví, co je láska, neumějí milovat, já to ale vím, srdce chci Ti darovat.
Otevři oči, pak pochopíš, že já tu stojím se svou věčnou láskou.
Kdekdo by nám náš vztah mohl závidět, někdo možná podobný vztah má, ale nikdo ho nemá tak krásný jako my dva! Miluju Tě.
Modré světlo z tvých očí září na celé nebe, doufám, že to nikdy neskončí, dokud nebudu mít tebe.
Web používá cookies. OK Info