www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 6

Když jsem byla malá, slýchávala jsem pohádky. Neuvěřitelné příběhy o čisté lásce, o porozumění a světě, ve kterém slovo VĚŘIT má svůj význam. Postupem času mi začaly chybět. Teď jsem ale zjistila, že v jedné takové pohádce žiju... s Tebou!
Těžko Ti už odolám, vždyť Tě ve svém srdci mám...
Ty jsi můj svět, jsi mé všechno, jsi má noc i mé jitro a já miluji Tě a nikdy nepřestanu.
Miluju Tě, lásko moje, miluju Tě čím dál víc, budu klidně pořád Tvoje, chci jen Tebe a už nic!
Když jseš u mě, je mi krásně, jen pro Tebe chci skládat básně. Když mě hladíš, je mi sladce, chci cítit jen Tvé ruce. Když mě líbáš, je mi blaze, cítím se jak mraky v mlze. Když mě laskáš, chci Tě unést tam, tam, kde není smutek a žal.
Prdelko, neuměla bych si bez Tebe svůj život představit, a prosím, věř mi to. Já se k Tobě chovám někdy ošklivě a sama to vím, ale pak mě to mrzí víc než Tebe - já Tě strašně moc miluju a vážně bych bez Tebe nechtěla už nikdy být.
Miluju... toužím... žiju... Tebe... po Tobě... pro Tebe...
Tvé rtíky jako z hedvábí, ty mě vždycky přivábí. Políbíš mě na tělo a i kdyby se mi nechtělo, vzruší mě to moc. Nevolej o pomoc...
Odraz tvé tváře mě hřeje v očích, vůni tvého těla cítím při každém nádechu. Cítím tvé polibky, cítím tvé dlaně, srdce se mi rozbuší, vzpomenu-li si na ně!
Až se Tě někdo zeptá, kdo má Tě rád, řekni, že já... a nebudeš lhát!
Hádej, hádej, moje zlatíčko, pro koho mi buší srdíčko. Jestli jsi sebe jako první možnost dal, už nemusíš hledat dál! Dny s Tebou jsou tak krásné, ať naše láska nikdy nevyhasne. Být bez tebe znamenalo tolik prázdných dnů, kluk jako ty byl jen součástí mých snů. Teď, když už jsi i skutečností, znamenáš pro mě ooobrovské štěstí. Budu vždycky s Tebou, to Ti slibuju, nezapomeň, že Tě přeci MILUJU!
Ty jsi možná jinde, každý jsme zvlášť, ale já Tě mám v srdci. Věřím, že Ty a já se jednou zase sejdeme. Cítím to celým svým srdcem. Jsi součástí mě - to musí něco znamenat. Tak zatím.
Jako nejkrásnější báseň světa zní tato prostá věta: Miluju Tě...
Má lásko, srdce mi přestává touhou bít! Chci Tě znova! Přesto, že nemůžu Tě mít! Svou vášní, vůní jsi mě poznamenal a navždy mi vzal klid! Prosím... chtěj mou duši, chtěj něhou opět naplnit...
Nejsladší chvíle života jsou plné smíchu, radosti a krásných maličkostí. Mít někoho takového, jako jsi Ty, to je důvod k slavení lásky. Pěkný valentýnský den.
Lásko má jediná, má duše příznivá! Já Tě fakt miluju strašně moc a už se těším na naši dnešní noc! Moc Tě miluju!
Víš, že na tebe pořád myslím? Víš, že bez tebe nemůžu usnout? Víš, že tě šíleně moc miluju? - Tak proč mi nedokážeš, že to víš?
Musela jsem projít peklem mučivých pout, aby se dokonale spálila všechna špatná minulost, která ve mně přežívala. Když jsem tě poznala, špatná minulost se vytratila a já začla znovu šťastně žít. Miluju tě!
Dopis už zavírám, polibek posílám, je sladký jako med, čekám na odpověď!
Když u srdíčka bolí, nejlepší je lék, přitisknout se k Tobě a dát Ti polibek.
Web používá cookies. OK Info