www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 7

Mezi prvním a posledním vydechnutím je kousek života. A já bych ten kousek z něj chtěla prožít s Tebou!
Láska je jak velký žár, který zasáhne Tě a Ty utéct nemáš kam. Co zbývá Ti teď? Oddej se jí a neboj se, za to to stojí a přiznej se. Řekni mi, že mě miluješ, já chci být Tvoje a litovat nebudeš.
Neexistuje vysvětlení ani pochopení. Snad jen jako já, jako Ty a naše láska. Prosím, neříkej sbohem a já slibuji, že navždy TY a JÁ...
Chci Ti ruku dát. Chci Tě trochu ohřívat. Chci se s Tebou o radosti dělit. Chci Tě smutnou rozveselit. Chci se s tebou bavit a stále něco slavit. Chci Ti hezká slůvka povídat. Chci Tě objímat a po těle Tě hladit. Chci Tě líbat a polibky Tě sladit. Chci Tě milovat.
Chci se s Tebou věčně líbat, na Tvou krásnou tvář se dívat, všechnu lásku chci dát Tobě, tohle všechno cítím v sobě, a že Tě strašně miluju, své tělo Ti daruju...
Být tak větrem, pohrávat si s Tvými vlasy, být tak sluncem, hřát Tvé tělo, být tak mlhou, dávat Ti polibky, být tak mořem, zaplavit Tě vlnou lásky, být tak vločkami, chladit Tě, být tak bleskem, svítit Ti na cestu, být tak Tvým snem, který nikdy neskončí...
Chtěl bych mít sen. Krásný sen o Tobě jen. Chtěl bych v něm slyšet Tvůj hlas, hladký a ladný jako pohyb mořských řas. Chtěl bych v něm vidět Tvou tvář, jasnou a krásnou jako sluneční zář. Chtěl bych v něm slyšet Tvůj smích a chtěl bych v něm dostat tisíc polibků Tvých. Miluji Tě.
Ve své moci mě teď máš, dám Ti vše, co Ty mi dáš. Srdce dávno jsem Ti dala a to Tvé si za něj vzala.
Je to tak silný a tak strašně nádherný. Miluji Tě a nikdy v životě nepřestanu. Věř mi, lásko, život bez Tebe by pro mě neměl cenu. Nikdy bych nebyla šťastná bez Tebe. Jsi můj brouček, moje štěstí, moje láska, moje všechno. Miluji Tě, lásko!
Hledám probuzení, hledám touhu, hledám nebe, hledám pohlazení, hledám Tebe.
Sama sobě se divím, sama sebe se ptám, co na Tobě vidím, že tě tolik ráda mám.
Miluju Tě, miláčku, jako rajskou omáčku. Nosím Tě v srdci, jako knedlík v hrnci :-D
Počkám si, až se setmí, až nastane můj čas. I když není den letní, podlehne jeden z nás...
Už to jednou pochop prosím, že jen Tebe v srdci nosím. Vrať se mi brzy zpátky a miluj mne nejen z dálky.
Ty jsi mi vším, zemí i nebem. Ty jsi mou touhou, solí i chlebem! Ty jsi má láska, s Tebou chci být. Líbat Tě, hýčkat a o nás snít.
Tvé oči ve mně vzbuzují skryté touhy, Tvé rty jsou bránou do ráje, Tvé doteky rozzáří tělo mé. Toužím po Tobě víc a víc, chci být s Tebou, líbat Tě a časem i něco víc... :) Miluji Tě.
Já miluji debrecínku, pečené kuře i tu šunku jemnou... Nejvíce však miluju chvíle, kdy jsi se mnou...
Chci tě mít teď vedle sebe a cítit se šťastně. Dotýkat se jenom tebe, s tebou je mi krásně.
Jak krásné je, když lásku máš, pak ani zlo nevnímáš. Chci být jen s Tebou, Tvé rty líbat s láskou a něhou. Miluju Tě.
Pochybuj o ohni hvězd, pochybuj o pouti Slunce, pochybuj o pravdivosti pravdy, ale nikdy nepochybuj o mé lásce!
Web používá cookies. OK Info