www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 8

Nemám tě a chci tě. Být s tebou, v tobě a mít tě celou tak, jak jsi - líbeznou a překrásnou princeznu z pohádky.
Vím, že se Ti po mně stýská, vím, že rád mě máš, vím, že obejmout bys mě chtěl, vím, že jsi má jediná láska. Takže doufám, že už mě nikdy nezradíš.
V lavici sedím, do blba hledím, jak se učit mám? Když na Tebe vzpomínám?
Ahoj, píše ti jeden tvůj ctitel, který tě chce jen potěšit a zůstat utajen... Tvá líbeznost a něha jsou pro mne jako dva rozkvetlé kvítky... které kvetou v zázračné zahradě v pohádkové zemi plné snů a fantazií. Pohled do tvých hnědých sametových očí pohladí mou duši, zvláště když vím... Že v této galaxii žije překrásná bytost, díky které je na světě krásně a stojí za to žít.
Ráno s Tebou projasní mi den, ten pak připomíná nádhernej sen. A večery, kdy bez Tebe usínám, nesmutním, na chvíle s Tebou vzpomínám... Miluju Tě!
Zahříváš mě u srdíčka jako ranní letní sluníčko! Nevím, jestli nám to vyjde, ale moc, moc si to přeju! Potřebuju lásku, která mě konečně nezklame a věřím, že to budeš Ty! Okouzlil jsi mě hned, jak jsme se poznali a od té doby na Tebe myslím! Jen prosím, ať nejsem jedna z Tvých mnoha!
Miluji tě víc než sebe, víc, než miluje anděl modré nebe, víc, než milovala Romea Julie... Lásko, jsi pro mě vším. :-*
Myslím na Tvou krásu a vůni Tvých vlasů, na Tvé oči překrásné, na Tvé nohy úžasné, na Tvůj něžný hlas, Ty jsi krása krás!
Myslím na tvé oči, které se na mne s láskou dívají, na tvé rty, které mne s vášní líbají, na tvé ruce, co hladí každý kousek mého těla, na tvůj jazyk, pod jehož doteky bych se chvěla. Má láska k tobě se ani slovy nedá vyjádřit, cítím ji v srdci, nechám ji rozzářit... Mé myšlenky patří stále jen tobě!
Jsi jako pěna na vlnách rozrážející se o mořské útesy. Chtěl bych se v Tobě brouzdat jako malý ledňáček. Jsi taková malá pohádka, o které sním!
Jsi báječná, lepší holku bych si nemohl přát, tak se není čemu divit, že tě mám tolik rád. Chci s tebou stárnout - v srdci mlád, do posledního vydechnutí tě budu milovat.
Má lásko, miluji Tě až k smrti a přeji si říci Ti vše z mého srdce. Ta nejkrásnější věc na světě je ta, že Tě miluji...
Udělám, co mohu, splním Tvoje sny, ukojit mou touhu, můžeš jenom Ty.
Jsi úsměv, který nemám, jsi něhou, kterou hledám. Jsi láska, co mi schází, jsi štěstí, co ji doprovází...
Jak krásná je noc, mně nechce se spát, jen Tebe, lásko, chtěl bych objímat... Líbat Tě, hýčkat, jen tak si hrát, pomalu něžňounce se milovat... Miluji Tě...
SMS Ti posílám, že Tě stále v srdci mám a v mé duši šeptá hlas, kdy se spolu sejdem zas?
Tak jako slunečnice za sluncem, tak otáčím se já za svým snem. Tak jako sluníčko bez nebe, tak cítím se já bez Tebe. Tak jako polibky beze rtů, cítím se já, když nejsi tu. Chybíš mi čím dál víc, když se mnou nejsi, je mi prostě na nic. Miluju Tě.
Jsi moje štěstí, jsi moje zlato, jsi moje všechno, chtěl bych Tě. Nemyslím na sex, myslím jen na to, jak bych Tě získal, chybíš mi, zlato. Miluju Tě!
Dlouhou dobu patříme sobě, své tělo chci dát jen Tobě. Milovat s Tebou chci se stále, mé vyvrcholení se blíží do finále...
Tak jako Slunce vychází a zapadá každý den, já sním o chvílích strávených s tebou jen. Ty chvíle byly nádherné, už asi nikdy nezažiji podobné. Ale přesto věřím, že jednou naše čáry života a lásky se opět střetnou.
Web používá cookies. OK Info