www.zamilovanasms.cz - Sbírka zamilovaných SMS zpráv. Pokud hledáte zamilované SMS pro kluka nebo zamilované SMS pro holku, jste tady správně. Vítají Vás zamilované SMSky.

Zamilované SMS
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zamilované SMS 9

Láska je bolest i zklamání, ale i obrovské štěstí a právě to chci sdílet s Tebou!
Dám Ti hádanku, schválně jestli ji uhodneš! Je to milý, hezký, mám to ráda, pořád na to musím myslet... Nevíš, která je to osoba? ... Když si stoupneš před zrcadlo, tak to poznáš.
Nedokážu si představit život bez toho, na kom mi nejvíc záleží a koho strašně moc miluji! A tím člověkem jsi Ty - lásko! Věř mi, že jsi jediný, že v mém životě není místo pro jiného. Celé mé srdce patří jen a jen Tobě. Miluji Tvé krásné oči, miluji Tvůj smích, miluji Tvé rty a polibky. Miluju Tě!
Má lásko, jestli bude nebe bez slunce, tak svět bude temný a jestli já budu bez tebe, tak budu bez krve a bez duše a proto tě miluji navždy.
Jsem jak zámek u dveří - nikdy si mě nikdo nevšiml. Pak jsi přišel Ty a najednou je mé srdce uzamčené a nejde odemknout pro nikoho jinýho, protože Ty jediný máš klíč!
Teď je ráno, nám je přáno. Ty máš ráda mě a já zas tebe, patříme k sobě jak hvězda a nebe. Já myslím, že štěstí jsem musel mít, vždyť nemusím jen snít, ale smím tvým klukem být! Já miluji tě moc, myslím na tebe každý den a každou noc. Já děkuji ti za tvou lásku, vždyť cením si i tvého vlásku. Co do básně více psát, snad jen: Beruško, mám tě rád!
Proč dlouze mluvit, když stačí říci pouze... Miluju tě!
Společně se budem smát, společně se bouřky bát. Společně chodit spát, nechat si o sobě zdát. Společnou budoucnost mít, stále jen a jen spolu být.
Dneska byl nádherně krásný den, protože byl strávený s tebou jen! Tvá tvář mému oku lahodí, obzvlášť když ten sladký úsměv nahodí, mou náladu to krásně naladí. Má touha k tobě stoupá prudce, když slyším tlukot tvého srdce.
Koho já miluju, zeptej se sebe - oko Ti napoví, že jenom Tebe!
Srdce mi buší, jak zvony kostelní, každý již tuší, že pro Tebe ty zvony zní.
S Tebou všechno najdu, všechno odhodím. S Tebou paměť ztrácím, s Tebou všechno vím. S Tebou možná bloudím, možná marně sním. S Tebou každý večer znova uhořím...
Dvě nejkrásnější hvězdy na nebi prosí Tvé oči, aby dnešní noci zářily na obloze místo nich, což kdyby byly tam a hvězdy tady, třpyt Tvé tváře by je zahanbil...
Poznání, co je to poznání? Vždyť přináší i zklamání. Však potkalo mě štěstí, štěstí v tomto světě, když vím, že dýcháš pro mě, v srdci mi louka kvete.
Koukám na nebe a při tom myslím na Tebe. Sladkou pusu chci Ti dát, ale Ty mi říkáš, že mne nemáš rád. Mám Tě ráda a ty to víš, tak proč mi teda nevěříš?
Nechci, abys mi řekl: Mám Tě rád, ale chci, abys mě miloval a dal mi to znát.
Víš, miláčku, asi to ode mě vyzní strašně, ale už si nemůžu pomoct, nejde to jinak. Věřím, že to přežiješ... Prostě jsi jediný člověk, kterého jsem schopná milovat.
Andílek z chaloupky malebné, patří mu, co si jen zamane. V hlavě nemám nic, jen anděla, co ten se mnou ještě nadělá. Rád bych mu dal své srdce, aby ho měl pro sebe. Brýličky jako sluníčka, pod nimy krásná očíčka. Kožený má kabátek, krásná je v něm, to bych řek.
Když Tě vidím, mé srdce zaplesá, když se na mě usměješ, mé srdce začne tancovat, když se podívám do Tvých očí a vidím tu nádhernou čistotu, mé srdce rozkvete láskou k Tobě.
Co si, má milá, myslíváš o mně? Noblesa? Krása? Nejsou mi dány! Jsem kámen schodu ve starém domě, temný, nemluvný, obroušený a ošlapaný. Jen mi, má milá, nic nepřipiš, žádný rys ladnosti ducha či tváře. Jsem měsíční světlo, to vím - odlesk Tvé sluneční záře.
Web používá cookies. OK Info